Ik ben op zoek naar mijn ware liefde en een man om de rest van mijn leven met, ik ben single, koel, bescheiden, zorgzaam en romantisch door te brengen nederig, respectvol en zorgzame man
Rijpe bejaarde carol2014 van 36 uit Arnhem, Gelderland contacteren
Abertha (63)
★★★★★
Ik ben een rijpe vrouw die op zoek is naar seks met mannen, die haar eens heerlijk willen verwennen. Is het altijd jouw geile droom geweest om met een rijpe dame naar bed te gaan dan moet jij zeker reageren.
Gehuwd ben ik nog steeds. En na al maanden de sleur erin heb ik besloten te zoeken naar een ander. Hoe het gaat lopen weet ik niet maar in ieder geval je krijgt er veel vrouw voor terug.
De hemel zij geprezen, ik ben blond (Hoewel de verf een handje heeft geholpen) maar nu kan ik me zonder argwaan te wekken, voor de domme houden. Genoeg over mijn uiterlijk, mijn foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Hoe vind je de foto met mijn buurmeiske? Wat een zotten niet?
Ik ben een reislustige dame op leeftijd. Ik hou heel erg van Zuid-Frankrijk en heb een tweede woning in Bargemon. Hier kom ik heerlijk tot rust. Mediteer ik, schilder ik, lees ik boeken en maak ik lange wandelingen.
Wat is er toch veel verandert ten opzichte van toen ik nog jong was. We durfden echt niet te dromen over digitale snelwegen en vrijheid van seksualiteit. Toen ik op 26-jarige leeftijd er achter kwam dat ik niet alleen op een man maar ook op een vrouw verliefd kon worden, stond mijn wereld op zijn kop. Toentertijd was dat iets wat je angstvallig geheim hield. Het heeft dan ook bijna 40 jaar geduurd voordat ik het durfde toe te geven aan een goede vriendin. Na het overlijden van mijn man, werd ik verliefd op Saskia. Een hele lieve vrouw die mij alles over liefde heeft geleerd dat ik gemist had. Helaas is zij inmiddels ook overleden. Ik mis haar en ik mis mijn man. Ik mis liefde en vooral ook het plezier van de erotiek.
Het leek mij wel eens leuk om via het internet in contact te komen met een leuke stel die soms net als ik houdt van lekker gek doen. Samen eens naar de sauna of iets anders, als het maar leuk is! Wie ik ben? Laat maar iets van je horen dan vertel ik je dat wel.