Hallo ik ben een op leeftijd, vrolijke, gezellige vrouw op zoek een intelligente, fatsoenlijke, vrolijke man om gezellig mee te praten en ervaringen te delen. Alom een gezellig maatje Jij moet vooral gezellig zijn!
Hitsige bejaarde AnsPieterse van 79 uit Hoogeveen, Drenthe verwennen
llleilllaaa (67)
★★★★★
Ik ben er nog lang niet aan toe om de hele dag voor de ramen te gaan zitten, in de hoop dat mijn kinderen of klein kinderen langs komen. Ik wil leven, dingen doen waar het nooit van is gekomen. Ik wil ook weer een man in mijn leven, eerst vriendschap en later misschien meer. Een van mijn vele wensen is een keer in een luchtballon te gaan, dat lijkt mij prachtig.
Speeltjes gebruiken en solo seks ben ik onderhand wel zat, dat doe ik de laatste 3 jaar al en dat voor iemand die altijd seksueel actief is geweest, is dat een grote ramp.
Onlangs hadden we het met een stel kennissen over hoe beperkt het vinden van een leuke man geworden is. En dat alles eigenlijk via het medium internet gaat. Na een cursus gedaan door mijn dochter en stap voor stap uitleggen ben ik nu hier. Ook zij helpt me met deze tekst. Het is nieuw voor mij en ik ben al meerdere jaren alleen. Ik zou graag een leuk contact willen met een warm persoon.
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!
Ik ben Els , gelukkig gescheiden en werkend in de gehandicaptenzorg. Soms zijn de avonden lang dus een leuke babbel is welkom. Na regen komt zonneschijn, ik heb zelf na een moeiijke periode het geluk weer gevonden. Mijn drie kinderen steunen mij door dik en dun, nu nog een leuke man of is dat teveel gevraagd?
Een sexy opoe zo voel ik mij. Lekker genieten en wat maakt het oud hoe oud ik ben? Ik heb er nog veel zin in en zoek een man om mee te vrijen. Het liefst voor vaker en met veel intensief genot.