Wij zijn een jong koppel op zoek naar avontuur. Ze noemen ons wel vaker Tarzan & Jane. We zoeken een derde persoon om samen met ons de jungle te verkennen. Ben jij zo iemand? Aarzel niet ... volgt
Rijpe bejaarde hot_sensation van 25 uit Gent, Oost-Vlaanderen sexdaten
Ikkengeentijd (72)
★★★★☆
Nou ik denk dat ik het maar op een andere manier kan proberen en niet zo ouderwets meer doen. Een gescheiden vrouw die opzoek is naar een partner voor alles en nog wat, maar ook voor gezelschap natuurlijk.
Ik ben er nog lang niet aan toe om de hele dag voor de ramen te gaan zitten, in de hoop dat mijn kinderen of klein kinderen langs komen. Ik wil leven, dingen doen waar het nooit van is gekomen. Ik wil ook weer een man in mijn leven, eerst vriendschap en later misschien meer. Een van mijn vele wensen is een keer in een luchtballon te gaan, dat lijkt mij prachtig.
Ik ben Els , gelukkig gescheiden en werkend in de gehandicaptenzorg. Soms zijn de avonden lang dus een leuke babbel is welkom. Na regen komt zonneschijn, ik heb zelf na een moeiijke periode het geluk weer gevonden. Mijn drie kinderen steunen mij door dik en dun, nu nog een leuke man of is dat teveel gevraagd?
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!
Goedendag ik ben Martha en ben nu alweer een paar jaar alleen. Eerst denk je ik wil nooit geen andere man meer, want de mijne is niet vervangbaar. Maar toch nu de wintermaanden er weer aankomen zit je wel heel vaak alleen, daar zie ik een beetje tegen op. En hoop ook zo graag dat ik via deze vorm van zoeken jou te vinden. Een serieuze man die het gezellig wil hebben saampjes.
Hallo ben erica ben wel lekker rond maar ook nat en super geil ben jij de man die mij aan kan ik hoor van jou. wat jij allemaal te vertellen hebt daarna kunnen we lekker verder gaan.