Lekker met mijn benen wijd liggen voor je, zodat jij met al dat lekkers kan spelen..Tot die tijd moet ik mezelf nog maar verwennen met mijn vingers ;) nvt
Rijpe bejaarde keepcooool van 30 uit Beerta, Groningen contacteren
Rhondaxx (61)
★★★★★
Ik ben Rhonda en ik ben een eenzame vrouw die zonder enige complicaties wilde nachten met iemand wil doorbrengen. Ik wil gewoon dingen eenvoudig en casual houden voor die kwestie. Ik geniet ervan om intiem en stout te zijn, dus ik hoop dat je er klaar voor bent.
Onlangs hadden we het met een stel kennissen over hoe beperkt het vinden van een leuke man geworden is. En dat alles eigenlijk via het medium internet gaat. Na een cursus gedaan door mijn dochter en stap voor stap uitleggen ben ik nu hier. Ook zij helpt me met deze tekst. Het is nieuw voor mij en ik ben al meerdere jaren alleen. Ik zou graag een leuk contact willen met een warm persoon.
De hemel zij geprezen, ik ben blond (Hoewel de verf een handje heeft geholpen) maar nu kan ik me zonder argwaan te wekken, voor de domme houden. Genoeg over mijn uiterlijk, mijn foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Hoe vind je de foto met mijn buurmeiske? Wat een zotten niet?
Het is zo ik en al 60 jaar. Toch heb ik ook nog mijn behoeftes. Thuis hoef ik niets meer te proberen want mijn man heeft geen wensen meer. Ik heb daarom de vrijheid gekregen om toch een man te zoeken voor mijn genot. Ik en heel gewillig en jij komt bij mij niets te kort.
Kan jij je voorstellen dat zo een spannende dame als ik geen seks partner heb? Pfftt..het wordt dus tijd dat ik weer een kanjer in bed haal. Want ik wil weer eens alle hoeken zien. Ik ben dus benieuwd.