Hallo Ik Ben Jose,Ik Woon In Limburg ,Ik Hou Alleen Van Mannen? ik zoek lieve vriend ,die me neemt hoe ik ben,ik kijk niet zo naar het uiterlijk,hij moet me alleen wat te bieden hebben,om soms eens leuke dingen te doen.
Hitsige bejaarde joselove van 53 uit Echt, Limburg sex
Lisatje2 (63)
★★★★★
De hemel zij geprezen, ik ben blond (Hoewel de verf een handje heeft geholpen) maar nu kan ik me zonder argwaan te wekken, voor de domme houden. Genoeg over mijn uiterlijk, mijn foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Hoe vind je de foto met mijn buurmeiske? Wat een zotten niet?
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!
Gepensioneerd en helemaal alleen sinds de dood van mijn man. Ik ben er niet klaar voor om te verhuizen voor een man. Het lijkt me gewoon erg leuk om iemand die mij ondanks mijn leeftijd leuk vindt en we kunnen elkaar gewoon af en toe zien en het leuk met elkaar hebben. Gezelschap vind ik heel fijn!
Een heerlijke volle vrouw die het opwindend vindt om onderdanig te zijn. Ik vind het heerlijk om vastgebonden te worden en zoek een betrouwbare man die mij op dat gebied wil domineren. Grenzen verkennen spreekt mij erg aan. Ik ben goed verzorgd en ik houd wel van een geheimpje
Het leek mij wel eens leuk om via het internet in contact te komen met een leuke stel die soms net als ik houdt van lekker gek doen. Samen eens naar de sauna of iets anders, als het maar leuk is! Wie ik ben? Laat maar iets van je horen dan vertel ik je dat wel.
Wat is er toch veel verandert ten opzichte van toen ik nog jong was. We durfden echt niet te dromen over digitale snelwegen en vrijheid van seksualiteit. Toen ik op 26-jarige leeftijd er achter kwam dat ik niet alleen op een man maar ook op een vrouw verliefd kon worden, stond mijn wereld op zijn kop. Toentertijd was dat iets wat je angstvallig geheim hield. Het heeft dan ook bijna 40 jaar geduurd voordat ik het durfde toe te geven aan een goede vriendin. Na het overlijden van mijn man, werd ik verliefd op Saskia. Een hele lieve vrouw die mij alles over liefde heeft geleerd dat ik gemist had. Helaas is zij inmiddels ook overleden. Ik mis haar en ik mis mijn man. Ik mis liefde en vooral ook het plezier van de erotiek.