Tja..... ik kan een heel lang verhaal ophangen maar in het kort: spontane, reislustige vrouw met humor "zoekt" dito man vooer een leuke date......... Lees over mij..............
Mooie bejaarde fr70 van 47 uit Elspeet, Gelderland daten
comfortabele (64)
★★★★★
Een heerlijke volle vrouw die het opwindend vindt om onderdanig te zijn. Ik vind het heerlijk om vastgebonden te worden en zoek een betrouwbare man die mij op dat gebied wil domineren. Grenzen verkennen spreekt mij erg aan. Ik ben goed verzorgd en ik houd wel van een geheimpje
Ik ben Els , gelukkig gescheiden en werkend in de gehandicaptenzorg. Soms zijn de avonden lang dus een leuke babbel is welkom. Na regen komt zonneschijn, ik heb zelf na een moeiijke periode het geluk weer gevonden. Mijn drie kinderen steunen mij door dik en dun, nu nog een leuke man of is dat teveel gevraagd?
Goede dag ik ben Ineke en net 83 jaar klein van stuk, ik denk nog wat kleiner geworden de laatste jaren. Ik een gezellige en aardige dame die zoek is naar gezelschap voor een serieuze relatie. Het is voor mij nog helemaal geen tijd om alleen te zijn en achter de geraniums te zitten. Ik heb een scootmobiel waarbij ik me gemakkelijk kan verplaatsen. Ideaal om samen een rondje om te gaan even de natuur in of de stad in voor een kopje koffie
Hoi ik ben Jantien, ik ben niet moeders mooiste dat weet ik ook wel, maar dat wil niet zeggen dat ik niet geil ben. Dat ben ik juist wel en nog heel erg vaak ook.
De hemel zij geprezen, ik ben blond (Hoewel de verf een handje heeft geholpen) maar nu kan ik me zonder argwaan te wekken, voor de domme houden. Genoeg over mijn uiterlijk, mijn foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Hoe vind je de foto met mijn buurmeiske? Wat een zotten niet?
Hallo, Ik probeer dit op de meest discrete manier te doen. Ik ben getrouwd en heb praktisch alles wat mijn hart begeert, maar je moet een dame ook wel eens een spannende belevenis gunnen. Een leuke man, mooie grote woning en geen slechte auto, maar met een man die veel van huis is en ik als huisvrouw lange tijden alleen thuis, slaat de verveling snel in.