Wij zijn Inge (blond, 50 jaar) en Karin (grijs, 61 jaar). Een biseksueel koppel die graag een keer een trio willen met een man erbij. Zoek een man die wel een trio met twee dames zou willen hebben kus.
Een hartelijke en verzorgde vrouw die sinds haar pensioen veel tijd over heeft. Ik heb best wat dingen om te doen en ik heb lieve mensen om mij heen maar ik mis toch de aanwezigheid van een lief karakter. Iemand waar ik alles mee kan delen. Misschien vind ik die leuke spontane man hier wel want ik geloof er nog steeds in.
Hoi ik ben Jantien, ik ben niet moeders mooiste dat weet ik ook wel, maar dat wil niet zeggen dat ik niet geil ben. Dat ben ik juist wel en nog heel erg vaak ook.
Ik dacht eerst altijd volstrekt hetero te zijn want ik hou van een goede harde pik diep in mij, maar ik werk nu sinds 2 jaar achter de bar in een lesbo cafe en heb er met een aantal sex gehad en dat is werkelijk heerlijk, dus ik ben erachter gekomen dat ik bi-sexueel ben.
Het is zo ik en al 60 jaar. Toch heb ik ook nog mijn behoeftes. Thuis hoef ik niets meer te proberen want mijn man heeft geen wensen meer. Ik heb daarom de vrijheid gekregen om toch een man te zoeken voor mijn genot. Ik en heel gewillig en jij komt bij mij niets te kort.
Hoi mannen ik ben Carla 62 jaar en gelukkig getrouwd. Man is een beetje ziek en kan niet heel veel meer. Ik ben niet van plan om bij hem weg te gaan maar ik mis wel wat. Ben niet een van de slankste dus je moet wel van knuffelvlees houden. Hoop hier een man te vinden om leuke dingen mee te doen, zie je het zitten?