Een aparte en unieke dame die nog erg geniet van het leven! :p hahaha Ik ben opzoek naar iemand waar ik lekker mee kan stappen Een opgefleurde man, die vol zit met humeur en weet te genieten van het leven.
Lekkere bejaarde Passoalover van 32 uit Roermond, Limburg vinden
Abertha (63)
★★★★☆
Ik ben een rijpe vrouw die op zoek is naar seks met mannen, die haar eens heerlijk willen verwennen. Is het altijd jouw geile droom geweest om met een rijpe dame naar bed te gaan dan moet jij zeker reageren.
Wat is er toch veel verandert ten opzichte van toen ik nog jong was. We durfden echt niet te dromen over digitale snelwegen en vrijheid van seksualiteit. Toen ik op 26-jarige leeftijd er achter kwam dat ik niet alleen op een man maar ook op een vrouw verliefd kon worden, stond mijn wereld op zijn kop. Toentertijd was dat iets wat je angstvallig geheim hield. Het heeft dan ook bijna 40 jaar geduurd voordat ik het durfde toe te geven aan een goede vriendin. Na het overlijden van mijn man, werd ik verliefd op Saskia. Een hele lieve vrouw die mij alles over liefde heeft geleerd dat ik gemist had. Helaas is zij inmiddels ook overleden. Ik mis haar en ik mis mijn man. Ik mis liefde en vooral ook het plezier van de erotiek.
De hemel zij geprezen, ik ben blond (Hoewel de verf een handje heeft geholpen) maar nu kan ik me zonder argwaan te wekken, voor de domme houden. Genoeg over mijn uiterlijk, mijn foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Hoe vind je de foto met mijn buurmeiske? Wat een zotten niet?
Wie zegt dat oudere mensen geen behoefte meer aan seks hebben , die kent mij niet. Ik heb een grote honger naar seks en heb het idee dat dat met de jaren steeds heftiger word. Ik ben getrouwd en mijn man heeft erectie problemen, vandaar dat ik heb besloten om het buiten de deur te zoeken. Wel discreet!
Gehuwd ben ik nog steeds. En na al maanden de sleur erin heb ik besloten te zoeken naar een ander. Hoe het gaat lopen weet ik niet maar in ieder geval je krijgt er veel vrouw voor terug.