Na een zeer negatieve ervaring met een exvriendje ben ik weer single. Ik hoop dus nu een leuke EN lieve jongen te vinden Je bent lief, geduldig en weet hoe je met vrouwen om moet gaan
Rijpe bejaarde ashlynnt van 23 uit Grazen, Vlaams-Brabant afspraakjes
OngebondenDame (78)
★★★★☆
Wat is er toch veel verandert ten opzichte van toen ik nog jong was. We durfden echt niet te dromen over digitale snelwegen en vrijheid van seksualiteit. Toen ik op 26-jarige leeftijd er achter kwam dat ik niet alleen op een man maar ook op een vrouw verliefd kon worden, stond mijn wereld op zijn kop. Toentertijd was dat iets wat je angstvallig geheim hield. Het heeft dan ook bijna 40 jaar geduurd voordat ik het durfde toe te geven aan een goede vriendin. Na het overlijden van mijn man, werd ik verliefd op Saskia. Een hele lieve vrouw die mij alles over liefde heeft geleerd dat ik gemist had. Helaas is zij inmiddels ook overleden. Ik mis haar en ik mis mijn man. Ik mis liefde en vooral ook het plezier van de erotiek.
Speeltjes gebruiken en solo seks ben ik onderhand wel zat, dat doe ik de laatste 3 jaar al en dat voor iemand die altijd seksueel actief is geweest, is dat een grote ramp.
Op mijn leeftijd is alles wat ik zoek bezet . Al mijn vrienden zijn gemigreerd, dus ik wil gewoon een paar vrienden hebben met wie ik kan praten en afspreken.
Wie zegt dat oudere mensen geen behoefte meer aan seks hebben , die kent mij niet. Ik heb een grote honger naar seks en heb het idee dat dat met de jaren steeds heftiger word. Ik ben getrouwd en mijn man heeft erectie problemen, vandaar dat ik heb besloten om het buiten de deur te zoeken. Wel discreet!
Hallo, Ik probeer dit op de meest discrete manier te doen. Ik ben getrouwd en heb praktisch alles wat mijn hart begeert, maar je moet een dame ook wel eens een spannende belevenis gunnen. Een leuke man, mooie grote woning en geen slechte auto, maar met een man die veel van huis is en ik als huisvrouw lange tijden alleen thuis, slaat de verveling snel in.
Goede dag ik ben Ineke en net 83 jaar klein van stuk, ik denk nog wat kleiner geworden de laatste jaren. Ik een gezellige en aardige dame die zoek is naar gezelschap voor een serieuze relatie. Het is voor mij nog helemaal geen tijd om alleen te zijn en achter de geraniums te zitten. Ik heb een scootmobiel waarbij ik me gemakkelijk kan verplaatsen. Ideaal om samen een rondje om te gaan even de natuur in of de stad in voor een kopje koffie