Netjes katholiek opgevoed, maar ontdek nu het echte leven en wil meer. Ik zoek een beetje een ondeugende man met pretoogjes, die mij de echte wereld kan laten zien. Ik wil nooit meer gezien worden in een kerk.
Onlangs hadden we het met een stel kennissen over hoe beperkt het vinden van een leuke man geworden is. En dat alles eigenlijk via het medium internet gaat. Na een cursus gedaan door mijn dochter en stap voor stap uitleggen ben ik nu hier. Ook zij helpt me met deze tekst. Het is nieuw voor mij en ik ben al meerdere jaren alleen. Ik zou graag een leuk contact willen met een warm persoon.
Gezellige vlotte mollige dame en ik heb daar geen problemen mee. ik ben trots op mijn lichaam en vind het ook heerlijk om verwend te worden en jou te verwennen, jou pik lekker tussen mijn dikke tieten wrijven bijvoorbeeld
Ik ben dan al wel op leeftijd maar zo voel ik mij niet. Ik voel mij ondeugender dan ooit en heb een lekker trilstaafje gekocht. Maar ik mis het echte werk, Ik ben trots op mijn lichaam en vooral op mijn borsten, ik ga mijn lichaam niet veranderen voor een man. Zelf maakt het mij niet uit of je dik of dun bent, het gaat er om hoe je lekker je verwend!
Kan jij je voorstellen dat zo een spannende dame als ik geen seks partner heb? Pfftt..het wordt dus tijd dat ik weer een kanjer in bed haal. Want ik wil weer eens alle hoeken zien. Ik ben dus benieuwd.