Op zoek naar een lieve man die een keertje mee uit eten wil gaan of iets anders leuks Lieve, leuke man, als ik me met je kan vermaken doet het uiterlijk er voor mij niet echt toe!
Hoi mannen ik ben Carla 62 jaar en gelukkig getrouwd. Man is een beetje ziek en kan niet heel veel meer. Ik ben niet van plan om bij hem weg te gaan maar ik mis wel wat. Ben niet een van de slankste dus je moet wel van knuffelvlees houden. Hoop hier een man te vinden om leuke dingen mee te doen, zie je het zitten?
Een hartelijke en verzorgde vrouw die sinds haar pensioen veel tijd over heeft. Ik heb best wat dingen om te doen en ik heb lieve mensen om mij heen maar ik mis toch de aanwezigheid van een lief karakter. Iemand waar ik alles mee kan delen. Misschien vind ik die leuke spontane man hier wel want ik geloof er nog steeds in.
Ik ben dan al wel op leeftijd maar zo voel ik mij niet. Ik voel mij ondeugender dan ooit en heb een lekker trilstaafje gekocht. Maar ik mis het echte werk, Ik ben trots op mijn lichaam en vooral op mijn borsten, ik ga mijn lichaam niet veranderen voor een man. Zelf maakt het mij niet uit of je dik of dun bent, het gaat er om hoe je lekker je verwend!
De hemel zij geprezen, ik ben blond (Hoewel de verf een handje heeft geholpen) maar nu kan ik me zonder argwaan te wekken, voor de domme houden. Genoeg over mijn uiterlijk, mijn foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Hoe vind je de foto met mijn buurmeiske? Wat een zotten niet?
Ik ben een reislustige dame op leeftijd. Ik hou heel erg van Zuid-Frankrijk en heb een tweede woning in Bargemon. Hier kom ik heerlijk tot rust. Mediteer ik, schilder ik, lees ik boeken en maak ik lange wandelingen.