Ik ben gezellig en ik wil altijd blijven lachen tot mijn dood. Ik verlang niet naar mijn dood, maar is wat ik wil. Kom op mijn profiel om mij te vragen wat je wilt. Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.
Geile bejaarde Hilarius48 van 68 uit Turnhout, Antwerpen verwennen
Rhondaxx (61)
★★★★★
Ik ben Rhonda en ik ben een eenzame vrouw die zonder enige complicaties wilde nachten met iemand wil doorbrengen. Ik wil gewoon dingen eenvoudig en casual houden voor die kwestie. Ik geniet ervan om intiem en stout te zijn, dus ik hoop dat je er klaar voor bent.
Wat is er toch veel verandert ten opzichte van toen ik nog jong was. We durfden echt niet te dromen over digitale snelwegen en vrijheid van seksualiteit. Toen ik op 26-jarige leeftijd er achter kwam dat ik niet alleen op een man maar ook op een vrouw verliefd kon worden, stond mijn wereld op zijn kop. Toentertijd was dat iets wat je angstvallig geheim hield. Het heeft dan ook bijna 40 jaar geduurd voordat ik het durfde toe te geven aan een goede vriendin. Na het overlijden van mijn man, werd ik verliefd op Saskia. Een hele lieve vrouw die mij alles over liefde heeft geleerd dat ik gemist had. Helaas is zij inmiddels ook overleden. Ik mis haar en ik mis mijn man. Ik mis liefde en vooral ook het plezier van de erotiek.
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!
Nou ik denk dat ik het maar op een andere manier kan proberen en niet zo ouderwets meer doen. Een gescheiden vrouw die opzoek is naar een partner voor alles en nog wat, maar ook voor gezelschap natuurlijk.
Hoi ik ben Jantien, ik ben niet moeders mooiste dat weet ik ook wel, maar dat wil niet zeggen dat ik niet geil ben. Dat ben ik juist wel en nog heel erg vaak ook.
Gepensioneerd en helemaal alleen sinds de dood van mijn man. Ik ben er niet klaar voor om te verhuizen voor een man. Het lijkt me gewoon erg leuk om iemand die mij ondanks mijn leeftijd leuk vindt en we kunnen elkaar gewoon af en toe zien en het leuk met elkaar hebben. Gezelschap vind ik heel fijn!