Ik ben een gevoelige, lieve,gezellige en humoristische vrouw, met af en toe een gebruiksaanwijzing. Ik zoek een lieve man met humor waar ik een vriendschapsrelatie mee wil beginnen.
Mooie bejaarde gevoelig van 49 uit Doetinchem, Gelderland afspraakjes
Mandeli (67)
★★★★★
Hallo, ik ben Mandeli, 63 jaar en ik ben op zoek naar een regelmatig sekscontact. Sinds 2 jaar ben ik gescheiden, ik was die klaploper echt helemaal zat en heb hem de deur gewezen. Maar nu mis ik wel een regelmatige neukbeurt. Ik hou van lekker ruig en ik wil dat al mijn gaatjes worden volgepompt met warm zaad. Daarnaast wil ik jouw handen door mijn haar voelen gaan, zowel boven als onder. Wie durft?
Hallo, Ik probeer dit op de meest discrete manier te doen. Ik ben getrouwd en heb praktisch alles wat mijn hart begeert, maar je moet een dame ook wel eens een spannende belevenis gunnen. Een leuke man, mooie grote woning en geen slechte auto, maar met een man die veel van huis is en ik als huisvrouw lange tijden alleen thuis, slaat de verveling snel in.
Ik ben vrijgezel en wil dat graag ook zo houden. Ik zoek een ondeugende man die net als mij in is voor lekkere seks. Ik word graag gelikt en ben dol op pijpen. Ik heb erg gevoelige borsten en vind het erg lekker als er zacht in mijn tepels word gebeten. Uiterlijk is niet zo belangrijk , het gaat er mij om dat je net zoveel van seks houd dan ik. Ik ben geen stijve hark en voel mij een stuk jonger dan ik ben!
Een hartelijke en verzorgde vrouw die sinds haar pensioen veel tijd over heeft. Ik heb best wat dingen om te doen en ik heb lieve mensen om mij heen maar ik mis toch de aanwezigheid van een lief karakter. Iemand waar ik alles mee kan delen. Misschien vind ik die leuke spontane man hier wel want ik geloof er nog steeds in.
De hemel zij geprezen, ik ben blond (Hoewel de verf een handje heeft geholpen) maar nu kan ik me zonder argwaan te wekken, voor de domme houden. Genoeg over mijn uiterlijk, mijn foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Hoe vind je de foto met mijn buurmeiske? Wat een zotten niet?
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!