Je gaat romantiek niet uit de weg, eten bij klaarlicht, hand in hand lopen, samen op de bank. Je bent serieus en staat open voor een relatie. Je wilt veel samen doen maar je hebt ook je eigen dingen.
Rijpe bejaarde Loveisintheair van 29 uit Gent, Oost-Vlaanderen dating
ClaireinDroomland (60)
★★★★★
Gezellige vlotte mollige dame en ik heb daar geen problemen mee. ik ben trots op mijn lichaam en vind het ook heerlijk om verwend te worden en jou te verwennen, jou pik lekker tussen mijn dikke tieten wrijven bijvoorbeeld
Hallo, ik ben Mandeli, 63 jaar en ik ben op zoek naar een regelmatig sekscontact. Sinds 2 jaar ben ik gescheiden, ik was die klaploper echt helemaal zat en heb hem de deur gewezen. Maar nu mis ik wel een regelmatige neukbeurt. Ik hou van lekker ruig en ik wil dat al mijn gaatjes worden volgepompt met warm zaad. Daarnaast wil ik jouw handen door mijn haar voelen gaan, zowel boven als onder. Wie durft?
Ik ben vrijgezel en wil dat graag ook zo houden. Ik zoek een ondeugende man die net als mij in is voor lekkere seks. Ik word graag gelikt en ben dol op pijpen. Ik heb erg gevoelige borsten en vind het erg lekker als er zacht in mijn tepels word gebeten. Uiterlijk is niet zo belangrijk , het gaat er mij om dat je net zoveel van seks houd dan ik. Ik ben geen stijve hark en voel mij een stuk jonger dan ik ben!
Hallo, Ik probeer dit op de meest discrete manier te doen. Ik ben getrouwd en heb praktisch alles wat mijn hart begeert, maar je moet een dame ook wel eens een spannende belevenis gunnen. Een leuke man, mooie grote woning en geen slechte auto, maar met een man die veel van huis is en ik als huisvrouw lange tijden alleen thuis, slaat de verveling snel in.
Goedendag ik ben Martha en ben nu alweer een paar jaar alleen. Eerst denk je ik wil nooit geen andere man meer, want de mijne is niet vervangbaar. Maar toch nu de wintermaanden er weer aankomen zit je wel heel vaak alleen, daar zie ik een beetje tegen op. En hoop ook zo graag dat ik via deze vorm van zoeken jou te vinden. Een serieuze man die het gezellig wil hebben saampjes.
Op het moment dat ik deze tekst invul, ben ik super geil geweest, dus ik vul maar in wat mijn gevoelens mij zeggen. Ik ben al een paar jaren gescheiden en ik ben in voor wat mij een leuke tijd kan geven met welke man ook. Ik wil lekker diep van binnen bewerkt worden door een grote paal en die grote paal moet mij op allerlei lekkere manieren kunnen laten klaarkomen. Als het kan wil ook eens spuiten van het klaarkomen. Misschien kan het me nu wel eens lukken om een fonteintje te maken die uit mijn klit komt. Ik wil mijn fantasieën nu wel uit laten komen, dus ik ga voor iemand die goed is in bed.