I will love a parson who understands my position and move along with me in love I'm Lieutenant Patricia D. HOROHo lieutenant general of the army of the United States I'm easy going loving woman with lot of respect
Mooie gilf Genpatricia69 van 56 uit Amsterdam, Noord-Holland contacteren
FrieslandSeks (77)
★★★★★
Ik ben vrijgezel en wil dat graag ook zo houden. Ik zoek een ondeugende man die net als mij in is voor lekkere seks. Ik word graag gelikt en ben dol op pijpen. Ik heb erg gevoelige borsten en vind het erg lekker als er zacht in mijn tepels word gebeten. Uiterlijk is niet zo belangrijk , het gaat er mij om dat je net zoveel van seks houd dan ik. Ik ben geen stijve hark en voel mij een stuk jonger dan ik ben!
Een heerlijke volle vrouw die het opwindend vindt om onderdanig te zijn. Ik vind het heerlijk om vastgebonden te worden en zoek een betrouwbare man die mij op dat gebied wil domineren. Grenzen verkennen spreekt mij erg aan. Ik ben goed verzorgd en ik houd wel van een geheimpje
Het leek mij wel eens leuk om via het internet in contact te komen met een leuke stel die soms net als ik houdt van lekker gek doen. Samen eens naar de sauna of iets anders, als het maar leuk is! Wie ik ben? Laat maar iets van je horen dan vertel ik je dat wel.
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!
De hemel zij geprezen, ik ben blond (Hoewel de verf een handje heeft geholpen) maar nu kan ik me zonder argwaan te wekken, voor de domme houden. Genoeg over mijn uiterlijk, mijn foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Hoe vind je de foto met mijn buurmeiske? Wat een zotten niet?