I am loving and caring lady always, I am new here to meet my soul mate and possibly spend the rest of our lives together as couple. My dream man is expected to be loving, caring, honest and faithful till the end of time.
Oude bejaarde cares4you197802 van 39 uit Amsterdam, Noord-Holland verwennen
dikkertjedap (66)
★★★★☆
Hoi mannen ik ben Carla 62 jaar en gelukkig getrouwd. Man is een beetje ziek en kan niet heel veel meer. Ik ben niet van plan om bij hem weg te gaan maar ik mis wel wat. Ben niet een van de slankste dus je moet wel van knuffelvlees houden. Hoop hier een man te vinden om leuke dingen mee te doen, zie je het zitten?
Ik ben Rhonda en ik ben een eenzame vrouw die zonder enige complicaties wilde nachten met iemand wil doorbrengen. Ik wil gewoon dingen eenvoudig en casual houden voor die kwestie. Ik geniet ervan om intiem en stout te zijn, dus ik hoop dat je er klaar voor bent.
Ik ben dan al wel op leeftijd maar zo voel ik mij niet. Ik voel mij ondeugender dan ooit en heb een lekker trilstaafje gekocht. Maar ik mis het echte werk, Ik ben trots op mijn lichaam en vooral op mijn borsten, ik ga mijn lichaam niet veranderen voor een man. Zelf maakt het mij niet uit of je dik of dun bent, het gaat er om hoe je lekker je verwend!
Goede dag ik ben Ineke en net 83 jaar klein van stuk, ik denk nog wat kleiner geworden de laatste jaren. Ik een gezellige en aardige dame die zoek is naar gezelschap voor een serieuze relatie. Het is voor mij nog helemaal geen tijd om alleen te zijn en achter de geraniums te zitten. Ik heb een scootmobiel waarbij ik me gemakkelijk kan verplaatsen. Ideaal om samen een rondje om te gaan even de natuur in of de stad in voor een kopje koffie
Ik ben Els , gelukkig gescheiden en werkend in de gehandicaptenzorg. Soms zijn de avonden lang dus een leuke babbel is welkom. Na regen komt zonneschijn, ik heb zelf na een moeiijke periode het geluk weer gevonden. Mijn drie kinderen steunen mij door dik en dun, nu nog een leuke man of is dat teveel gevraagd?
Nou ik denk dat ik het maar op een andere manier kan proberen en niet zo ouderwets meer doen. Een gescheiden vrouw die opzoek is naar een partner voor alles en nog wat, maar ook voor gezelschap natuurlijk.