Ik ben een spontane, eerlijke vrijgezelle vrouw die een leuke man zoekt. Liefst leeftijd vanaf 44 jaar tot ongeveer 49 jaar Ben een lieve, zorgzame en eerlijke vrouw die graag weer een man om zich heen wil hebben.
Hitsige bejaarde Amri69 van 47 uit Hellendoorn, Overijssel verwennen
Els1956 (61)
★★★★★
Ik ben Els , gelukkig gescheiden en werkend in de gehandicaptenzorg. Soms zijn de avonden lang dus een leuke babbel is welkom. Na regen komt zonneschijn, ik heb zelf na een moeiijke periode het geluk weer gevonden. Mijn drie kinderen steunen mij door dik en dun, nu nog een leuke man of is dat teveel gevraagd?
Nou ik denk dat ik het maar op een andere manier kan proberen en niet zo ouderwets meer doen. Een gescheiden vrouw die opzoek is naar een partner voor alles en nog wat, maar ook voor gezelschap natuurlijk.
Als locatiecoördinator gehandicaptenzorg bied ik ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking en onderhoud het contact met onder anderen de familie maar ook verpleegkundigen. Een intensive baan die veel van mij vraagt. Een uitlaatklep voor mij om even alle sores te ontvluchten is sex. Vroeger was het uit den boze hier openlijk over uit te komen, maar gelukkig is er al veel veranderd hoewel, helemaal uit de taboe hoek is het nog niet.
Gepensioneerd en helemaal alleen sinds de dood van mijn man. Ik ben er niet klaar voor om te verhuizen voor een man. Het lijkt me gewoon erg leuk om iemand die mij ondanks mijn leeftijd leuk vindt en we kunnen elkaar gewoon af en toe zien en het leuk met elkaar hebben. Gezelschap vind ik heel fijn!
Mijn naam is Brianna. Ik ben een gezonde, vriendelijke en humoristische dame. Ik heb nog een paar maanden om te werken en ga binnenkort met pensioen als bankmanager. Het maakt me opwindend. Ik zal willen genieten van mijn pensioen en het zal leuk zijn om met iemand samen te zijn.