Hou van een uitdaging, op zoek naar spanning! Een serieuze dame met een fleugje humor. Ik ben op zoek naar een zelfverzekerde en succesvolle man. Spontaan, goed gebekt en vol spanning. Ik hou wel van een uitdaging!
Lekkere bejaarde KiRaah van 37 uit Houten, Utrecht sex
OngebondenDame (78)
★★★★☆
Wat is er toch veel verandert ten opzichte van toen ik nog jong was. We durfden echt niet te dromen over digitale snelwegen en vrijheid van seksualiteit. Toen ik op 26-jarige leeftijd er achter kwam dat ik niet alleen op een man maar ook op een vrouw verliefd kon worden, stond mijn wereld op zijn kop. Toentertijd was dat iets wat je angstvallig geheim hield. Het heeft dan ook bijna 40 jaar geduurd voordat ik het durfde toe te geven aan een goede vriendin. Na het overlijden van mijn man, werd ik verliefd op Saskia. Een hele lieve vrouw die mij alles over liefde heeft geleerd dat ik gemist had. Helaas is zij inmiddels ook overleden. Ik mis haar en ik mis mijn man. Ik mis liefde en vooral ook het plezier van de erotiek.
Een hartelijke en verzorgde vrouw die sinds haar pensioen veel tijd over heeft. Ik heb best wat dingen om te doen en ik heb lieve mensen om mij heen maar ik mis toch de aanwezigheid van een lief karakter. Iemand waar ik alles mee kan delen. Misschien vind ik die leuke spontane man hier wel want ik geloof er nog steeds in.
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!
Een heerlijke volle vrouw die het opwindend vindt om onderdanig te zijn. Ik vind het heerlijk om vastgebonden te worden en zoek een betrouwbare man die mij op dat gebied wil domineren. Grenzen verkennen spreekt mij erg aan. Ik ben goed verzorgd en ik houd wel van een geheimpje
Ik ben dan al wel op leeftijd maar zo voel ik mij niet. Ik voel mij ondeugender dan ooit en heb een lekker trilstaafje gekocht. Maar ik mis het echte werk, Ik ben trots op mijn lichaam en vooral op mijn borsten, ik ga mijn lichaam niet veranderen voor een man. Zelf maakt het mij niet uit of je dik of dun bent, het gaat er om hoe je lekker je verwend!
Hallo ben erica ben wel lekker rond maar ook nat en super geil ben jij de man die mij aan kan ik hoor van jou. wat jij allemaal te vertellen hebt daarna kunnen we lekker verder gaan.