Ik heb intensieve liefde nodig van een ruwe man. Ik ben zo energiek en verfijnd, maar ik ben zo in de put van je! Ik wil een hete geile vent om lekker mee los te gaan.Je moet discreet zijn want ik wil geen problemen.
Hitsige bejaarde Ju van 38 uit Creil, Flevoland vinden
OngebondenDame (78)
★★★★★
Wat is er toch veel verandert ten opzichte van toen ik nog jong was. We durfden echt niet te dromen over digitale snelwegen en vrijheid van seksualiteit. Toen ik op 26-jarige leeftijd er achter kwam dat ik niet alleen op een man maar ook op een vrouw verliefd kon worden, stond mijn wereld op zijn kop. Toentertijd was dat iets wat je angstvallig geheim hield. Het heeft dan ook bijna 40 jaar geduurd voordat ik het durfde toe te geven aan een goede vriendin. Na het overlijden van mijn man, werd ik verliefd op Saskia. Een hele lieve vrouw die mij alles over liefde heeft geleerd dat ik gemist had. Helaas is zij inmiddels ook overleden. Ik mis haar en ik mis mijn man. Ik mis liefde en vooral ook het plezier van de erotiek.
Als locatiecoördinator gehandicaptenzorg bied ik ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking en onderhoud het contact met onder anderen de familie maar ook verpleegkundigen. Een intensive baan die veel van mij vraagt. Een uitlaatklep voor mij om even alle sores te ontvluchten is sex. Vroeger was het uit den boze hier openlijk over uit te komen, maar gelukkig is er al veel veranderd hoewel, helemaal uit de taboe hoek is het nog niet.
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!
Op mijn leeftijd is alles wat ik zoek bezet . Al mijn vrienden zijn gemigreerd, dus ik wil gewoon een paar vrienden hebben met wie ik kan praten en afspreken.
Speeltjes gebruiken en solo seks ben ik onderhand wel zat, dat doe ik de laatste 3 jaar al en dat voor iemand die altijd seksueel actief is geweest, is dat een grote ramp.
Onlangs hadden we het met een stel kennissen over hoe beperkt het vinden van een leuke man geworden is. En dat alles eigenlijk via het medium internet gaat. Na een cursus gedaan door mijn dochter en stap voor stap uitleggen ben ik nu hier. Ook zij helpt me met deze tekst. Het is nieuw voor mij en ik ben al meerdere jaren alleen. Ik zou graag een leuk contact willen met een warm persoon.