Hmm, lastig hoor. Ik denk dat je mij maar een bericht moet sturen als je meer te weten wil komen over mij ;) Een initiatiefnemer, staat goed z'n mannetje. liefdevol en ook een lekkere beest in bed :p Weet van aanpakken
Sexy bejaarde Carollien van 26 uit Landen, Vlaams-Brabant sex
Rhondaxx (61)
★★★★★
Ik ben Rhonda en ik ben een eenzame vrouw die zonder enige complicaties wilde nachten met iemand wil doorbrengen. Ik wil gewoon dingen eenvoudig en casual houden voor die kwestie. Ik geniet ervan om intiem en stout te zijn, dus ik hoop dat je er klaar voor bent.
Hallo, Ik probeer dit op de meest discrete manier te doen. Ik ben getrouwd en heb praktisch alles wat mijn hart begeert, maar je moet een dame ook wel eens een spannende belevenis gunnen. Een leuke man, mooie grote woning en geen slechte auto, maar met een man die veel van huis is en ik als huisvrouw lange tijden alleen thuis, slaat de verveling snel in.
Gezellige vlotte mollige dame en ik heb daar geen problemen mee. ik ben trots op mijn lichaam en vind het ook heerlijk om verwend te worden en jou te verwennen, jou pik lekker tussen mijn dikke tieten wrijven bijvoorbeeld
Gepensioneerd en helemaal alleen sinds de dood van mijn man. Ik ben er niet klaar voor om te verhuizen voor een man. Het lijkt me gewoon erg leuk om iemand die mij ondanks mijn leeftijd leuk vindt en we kunnen elkaar gewoon af en toe zien en het leuk met elkaar hebben. Gezelschap vind ik heel fijn!
Gehuwd ben ik nog steeds. En na al maanden de sleur erin heb ik besloten te zoeken naar een ander. Hoe het gaat lopen weet ik niet maar in ieder geval je krijgt er veel vrouw voor terug.
Als locatiecoördinator gehandicaptenzorg bied ik ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking en onderhoud het contact met onder anderen de familie maar ook verpleegkundigen. Een intensive baan die veel van mij vraagt. Een uitlaatklep voor mij om even alle sores te ontvluchten is sex. Vroeger was het uit den boze hier openlijk over uit te komen, maar gelukkig is er al veel veranderd hoewel, helemaal uit de taboe hoek is het nog niet.