Een hete vrouw op zoek naar een slang om de vele vuurtjes in me te blussen. Hoe meer ik geblust wordt, hoe hoger de vuurtjes oplaaien. Je hebt het middel dat door mij nog niet beproefd is, Mag ik daar kennis mee maken?
Geile bejaarde Strangerlover van 42 uit Almere Buiten, Flevoland contacteren
Abagale (64)
★★★★★
Op het moment dat ik deze tekst invul, ben ik super geil geweest, dus ik vul maar in wat mijn gevoelens mij zeggen. Ik ben al een paar jaren gescheiden en ik ben in voor wat mij een leuke tijd kan geven met welke man ook. Ik wil lekker diep van binnen bewerkt worden door een grote paal en die grote paal moet mij op allerlei lekkere manieren kunnen laten klaarkomen. Als het kan wil ook eens spuiten van het klaarkomen. Misschien kan het me nu wel eens lukken om een fonteintje te maken die uit mijn klit komt. Ik wil mijn fantasieën nu wel uit laten komen, dus ik ga voor iemand die goed is in bed.
Ik dacht eerst altijd volstrekt hetero te zijn want ik hou van een goede harde pik diep in mij, maar ik werk nu sinds 2 jaar achter de bar in een lesbo cafe en heb er met een aantal sex gehad en dat is werkelijk heerlijk, dus ik ben erachter gekomen dat ik bi-sexueel ben.
Op mijn leeftijd is alles wat ik zoek bezet . Al mijn vrienden zijn gemigreerd, dus ik wil gewoon een paar vrienden hebben met wie ik kan praten en afspreken.
Nou ik denk dat ik het maar op een andere manier kan proberen en niet zo ouderwets meer doen. Een gescheiden vrouw die opzoek is naar een partner voor alles en nog wat, maar ook voor gezelschap natuurlijk.
Wat is er toch veel verandert ten opzichte van toen ik nog jong was. We durfden echt niet te dromen over digitale snelwegen en vrijheid van seksualiteit. Toen ik op 26-jarige leeftijd er achter kwam dat ik niet alleen op een man maar ook op een vrouw verliefd kon worden, stond mijn wereld op zijn kop. Toentertijd was dat iets wat je angstvallig geheim hield. Het heeft dan ook bijna 40 jaar geduurd voordat ik het durfde toe te geven aan een goede vriendin. Na het overlijden van mijn man, werd ik verliefd op Saskia. Een hele lieve vrouw die mij alles over liefde heeft geleerd dat ik gemist had. Helaas is zij inmiddels ook overleden. Ik mis haar en ik mis mijn man. Ik mis liefde en vooral ook het plezier van de erotiek.
Hallo, Ik probeer dit op de meest discrete manier te doen. Ik ben getrouwd en heb praktisch alles wat mijn hart begeert, maar je moet een dame ook wel eens een spannende belevenis gunnen. Een leuke man, mooie grote woning en geen slechte auto, maar met een man die veel van huis is en ik als huisvrouw lange tijden alleen thuis, slaat de verveling snel in.