Ik ben positief ingesteld, spontaan,vrolijk,soms impulsief, verzorgd en zelfs een tikkeltje ijdel. Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
Sexy oma LadyBlonde van 64 uit Krommenie, Noord-Holland sexdaten
Els1956 (61)
★★★★★
Ik ben Els , gelukkig gescheiden en werkend in de gehandicaptenzorg. Soms zijn de avonden lang dus een leuke babbel is welkom. Na regen komt zonneschijn, ik heb zelf na een moeiijke periode het geluk weer gevonden. Mijn drie kinderen steunen mij door dik en dun, nu nog een leuke man of is dat teveel gevraagd?
Gezelligheid dat staat voor mij centraal , ik geniet van alles wat het leven mij bied en hou van lachen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd, dat is echt mijn motto. Ik ben alweer een tijd alleen en wil daar graag verandering in brengen, maar ik ben niet iemand die zomaar op een vreemde afstapt. Ik heb daarom de stap gewaagd en hoop via deze weg een gezellige man te vinden!
Goedendag ik ben Martha en ben nu alweer een paar jaar alleen. Eerst denk je ik wil nooit geen andere man meer, want de mijne is niet vervangbaar. Maar toch nu de wintermaanden er weer aankomen zit je wel heel vaak alleen, daar zie ik een beetje tegen op. En hoop ook zo graag dat ik via deze vorm van zoeken jou te vinden. Een serieuze man die het gezellig wil hebben saampjes.
Het is zo ik en al 60 jaar. Toch heb ik ook nog mijn behoeftes. Thuis hoef ik niets meer te proberen want mijn man heeft geen wensen meer. Ik heb daarom de vrijheid gekregen om toch een man te zoeken voor mijn genot. Ik en heel gewillig en jij komt bij mij niets te kort.
Ik ben een hippe, vlotte en flinke vrouw van 66 jaar. Ik hou nog steeds ervan om lekker uit te gaan. Ik vind het spannend om elke dag iets nieuws te beleven, mijn lievelings- uitstapje is karaoke night. Ik ben al tien jaar gescheiden met mijn man en ben nu wel aan toe om iemand leuks te ontmoeten.
Kan jij je voorstellen dat zo een spannende dame als ik geen seks partner heb? Pfftt..het wordt dus tijd dat ik weer een kanjer in bed haal. Want ik wil weer eens alle hoeken zien. Ik ben dus benieuwd.